Śniadanie na dobry początek dnia

W menu znajdziemy klasyczne propozycje z wołowiną i kurczakiem, ale też zupełne nowości m.in. oryginalny burger śniadaniowy, wrapy, wytrawne muffiny, box z wieprzowiną, a także szeroki wybór słodkości. Co ważne, MAX jako jedyna restauracja szybkiej obsługi, w swojej ofercie śniadaniowej posiada opcje dla fanów wieprzowiny, wołowiny, kurczaka oraz wege.

Oferta śniadaniowa dostępna jest codziennie do godziny 10:30.

Menu na śniadanie zawiera następujące propozycje:

Hamburger z Serem i Jajkiem – kotlet wołowy z omletem, serem Cheddar i dodatkiem sosu Oryginalnego w klasycznej bułce.

Muffin Jajko i Bekon – angielska bułka z omletem, bekonem i serem Cheddar z dodatkiem sosu dijonnaise.

Muffin Wieprzowy z Jajkiem – angielska bułka z kotletem wieprzowym, omletem i serem Cheddar z dodatkiem sosu dijonnaise.

Wrap Jajko i Bekon – omlet z bekonem, ziemniaczanymi nuggetsami i serem Cheddar z dodatkiem pomidorowej salsy w pszennej tortilli.

Wrap Wieprzowy – kotlet wieprzowy z ziemniaczanymi nuggetsami, serem Cheddar i sałatą lodową z dodatkiem pomidorowej salsy i majonezu w pszennej tortilli.

Wege Wrap – Delifresh Plant Beef z ziemniaczanymi nuggetsami, serem Cheddar i sałatą lodową z dodatkiem pomidorowej salsy i majonezu w pszennej tortilli.

Tost Szynka i Ser – klasyczna tostowana bułka z szynką wieprzową i serem Cheddar z dodatkiem sosu dijonnaise.

Box z Wieprzowiną – kotlet wieprzowy z ziemniaczanymi nuggetsami, mixem sałat, czerwoną cebulą z dodatkiem sosu serowego i pomidorowej salsy – dostępny przez cały dzień.

Mini Pancakes 7 lub 10 szt – puszyste mini naleśniki z dodatkiem sosu truskawkowego i bitej śmietany.

Ciastko z malinami

Ciastko z jabłkami

Jogurt z truskawkami i granolą

Fondant Czekoladowy

Ponadto w porze śniadań dostępne są następujące produkty z menu klasycznego: Frisco Burger, Podwójny Frisco Burger, Original Burger, Podwójny Original Burger, Hamburger z Serem, Hamburger, Chrupiący Kurczak Burger z Bekonem, Kurczak Burger Junior, Crispy Fries, Ziemniaczane Nuggetsy, Marchewki.