Spicy Avocado

Spicy Avocado powraca do MAX! W ofercie ponownie także Serki Habanero i Frytki z Sosem Śmietanowo-Cebulowym. 

Debiutuje Shake Premium Jagodowy oraz zupełnie nowe 4 sałatki Salad Bowls!

Spicy Avocado Burger
Duży burger wołowy z awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.

Spicy Avocado Plant Beef Burger
Duży burger z roślinnym Plant Beef, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.

Spicy Avocado Kurczak Burger
Duży burger z kurczakiem w pikantnej panierce, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.

Spicy Avocado Halloumi Burger
Duży burger z podwójnym serem halloumi, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.

Każdy z burgerów można zamówić także w zestawie z średnimi frytkami i napojem.  

Nowym burgerom w tym sezonie towarzyszą Frytki z Sosem Śmietanowo-Cebulowym, Serki Habanero i Shake Premium Jagodowy

Salad Bowl Chrupiący Kurczak
Na bazie mieszanki sałat z lollo rosso, szpinakiem, rukolą, botwiną, mixem komosy ryżowej z fasolą, marynowaną kapustą, fasolką edamame, piklowaną czerwoną cebulą, awokado i chrupiącym kurczakiem.

Salad Bowl Grillowany Kurczak
Na bazie mieszanki sałat z lollo rosso, szpinakiem, rukolą, botwiną, mixem komosy ryżowej z fasolą, marynowaną kapustą, fasolką edamame, piklowaną czerwoną cebulą, awokado i grillowanym kurczakiem.

Salad Bowl ser Halloumi
Na bazie mieszanki sałat z lollo rosso, szpinakiem, rukolą, botwiną, mixem komosy ryżowej z fasolą, marynowaną kapustą, fasolką edamame, piklowaną czerwoną cebulą, awokado i serem halloumi.

Salad Bowl Chrupiący Wege
Na bazie mieszanki sałat z lollo rosso, szpinakiem, rukolą, botwiną, mixem komosy ryżowej z fasolą, marynowaną kapustą, fasolką edamame, piklowaną czerwoną cebulą, awokado i chrupiącym kotletem roślinnym.