Spicy Avocado

Na sezon wiosenno-letni MAX Premium Burgers wprowadza nową linię burgerów. 

Spicy Avocado to zainspirowane ciepłą i kolorową Kalifornią cztery burgerowe propozycje: z wołowiną, Plant Beef, serem halloumi i kurczakiem.

Spicy Avocado Plant Beef Burger

Duży burger z Delifresh Plant Beef, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem Cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.


Spicy Avocado Burger

Duży burger wołowy z awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem Cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.


Spicy Avocado Halloumi Burger

Duży burger z podwójnym serem Halloumi, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.


Spicy Avocado Kurczak Burger

Duży burger z kurczakiem w pikantnej panierce, awokado w kostkach, papryczkami jalapeño, serem Cheddar, pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym.

Każdy z burgerów można zamówić także w zestawie z średnimi frytkami i napojem.  

Nowym burgerom towarzyszą smakowite przekąski: Serki Habanero, czyli pikantne serki z papryczką habanero oraz Frytki z Sosem Śmietanowo-cebulowym, podawane z posiekaną papryczką jalapeño, czerwoną cebulą, sosami serowym i śmietanowo-cebulowym