MAX Premium Burgers prezentuje Spicy Avocado – burgery w stylu kalifornijskim

20.05.2021 11:49 (Zaktualizowano 23.09.2021 11:51)

Na sezon wiosenno-letni MAX Premium Burgers wprowadza nową linię burgerów. Spicy Avocado to zainspirowane ciepłą i kolorową Kalifornią cztery burgerowe propozycje:

z wołowiną, Plant Beef, serem halloumi i kurczakiem.

Szwedzka sieć restauracji w ciągu czterech lat obecności w Polsce przyzwyczaiła gości do bogatej oferty dopasowanej pod różne gusta i apetyty. Królują w niej okresowo zmieniane burgery klasy Grand Deluxe. 14 maja w menu zagości ich nowa sezonowa odsłona - Spicy Avocado.

 

Wyjątkowy smak nowych burgerów to przede wszystkim zasługa połączenia awokado w kostkach z papryczkami jalapeño i sosem śmietanowo-cebulowym. W składzie jest dodatkowo pomidor, ser Cheddar i piklowana czerwona cebula. Wraz z soczystą grillowaną wołowiną czy smażonym kurczakiem stanowią unikalną kompozycję, w opracowaniu której szef kuchni Max Burgers, Jonas Mårtensson inspirował się smakami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

 

MAX Premium Burgers konsekwentnie rozbudowuje swoje Zielone Menu. Marka stawia sobie za cel, by do roku 2022 co drugi sprzedawany burger był w wersji innej niż z czerwonym mięsem. W przypadku linii Spicy Avocado amatorzy opcji bezmięsnych mogą wybrać burgera z serem halloumi albo z Delifresh Plant Beef – oryginalnym pomysłem MAXa na roślinną porcję białka doskonale imitującą mięso.

 

Nowym burgerom towarzyszą smakowite przekąski: Serki Habanero, czyli pikantne serki z papryczką habanero oraz Frytki z Sosem Śmietanowo-cebulowym, podawane z posiekaną papryczką jalapeño, czerwoną cebulą, sosami serowym i śmietanowo-cebulowym.

 

Nowe produkty są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży MAXa (w restauracjach, na linii Drive Thru, w zamówieniach online na maxorder.pl) oraz u partnerów prowadzących dostawy (Uber Eats, Wolt, Glovo, glodny.pl)