MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim - szwedzka restauracja już otwarta!

01.03.2023 07:32 (Zaktualizowano 02.03.2023 07:34)

Doczekaliśmy się! W Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D została otwarta pierwsza w mieście restauracja MAX Premium Burgers - popularnej, szwedzkiej, marki słynącej z burgerów. - Burgery to nasza pasja, które z dumą serwujemy już od ponad 50 lat - mówi Jerzy Jakubiak, Head of Development w MAX Premium Burgers.

MAX Premium Burgers to rodzinna firma założona w 1968 roku w Szwecji. Autorskie receptury i bogate menu przyczyniły się do sukcesu marki na czele której do dziś stoją bracia Richard i Christoffer Bergfors, synowie założyciela Curta Bergforsa. Od momentu pojawienia się szwedzkich burgerów w Polsce, menu Max Premium Burgers szybko zyskało grono wielbicieli. - Klienci doceniają nie tylko smak, ale także możliwość personalizacji i duży wybór opcji wege. To nas odróżnia od konkurencji. - mówi przedstawiciel MAX.

W opcji wege na uwagę zasługuje Plant Beef. Roślinny burger przygotowany według autorskiej receptury z białka roślinnego wygląda i smakuje jak mięso. Ponadto goście MAX cenią smak burgerów z serem halloumi, a burger Frisco został doceniony w niezależnym teście smaków. Ostatnimi nowościami są m.in Korean BBQ ze świeżą kolendrą i sosem koreańskim, Grand Chicken Parmesan i stanowiący powrót do korzeni Classic ‘68. Szefem Kuchni odpowiadającym za menu i wszystkie receptury jest Jonas Mårtensson - w przeszłości kucharz w uznanych restauracjach i na szwedzkim Dworze Królewskim.

MAX Premium Burgers to jedyna europejska firma wyróżniona przez ONZ za pozytywne działania na rzecz ochrony środowiska. - Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na utrzymanie pozytywnej emisyjności. Między innymi dlatego absorbujemy więcej dwutlenku węgla niż produkujemy - mówi Jerzy Jakubiak.

W MAX Premium Burgers dbamy nie tylko o klimat, ale i o klientów. Wraz z otwarciem restauracji w Grodzisku Mazowieckim, na pierwszych 50 gości czekały niespodzianki w postaci kart podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji. Ponadto osoby zmotoryzowane otrzymały naklejkę gwarantującą 10% zniżkę w programie Drive Thru Club.

Restauracja przy Królewskiej 54D to 70 miejsc siedzących wewnątrz, 50 na zewnątrz, 27 miejsc parkingowych i specjalne stojaki na rowery. Otwarty 1 marca MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim jest 22. restauracją szwedzkiej marki w Polsce. Kolejne otwarcia zaplanowano w takich miastach, jak Łódź i Olsztyn.