Ruszył trzeci lokal MAX Premium Burgersw Gdańsku!

21.12.2021 21:48 (Zaktualizowano 13.01.2022 02:00)

Dziś nastąpiło otwarcie trzeciej restauracji MAX Premium Burgers w Gdańsku. Punktualnie o 10:00 przyjęła ona pierwszych gości.

Nowy MAX jest zlokalizowany przy ul. Spacerowej 48B, na parkingu centrum handlowego Osowa. To budynek o szarej fasadzie charakterystycznej dla tej szwedzkiej sieci. '

Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter z dominacją szarości, jednak dzięki dużym powierzchniom z naturalnego drewna i umiejętnie dobranemu, ciepłemu oświetleniu sala jadalna jest przytulna. Ma ona powierzchnię 130 m2 i 60 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 50 kolejnych.

Goście mogą składać zamówienie przy tradycyjnej kasie lub skorzystać z jednego z 5 kiosków do samodzielnego zamawiania. MAX przy CH Osowa to lokal typu Drive Thru. Klienci zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z parkingu i zjeść wewnątrz restauracji.

Restauracja jest otwarta przez cały tydzień w godzinach 9:00 – 22:00. Nowy lokal jest już trzecim w Gdańsku, po otwartym w 2018 r. obiekcie przy ul. Przywidzkiej 11 i rok później w centrum handlowym Gdańsk Forum. Tym samym Gdańsk jest drugim po Warszawie miastem z największą liczbą restauracji MAX. Sieć planuje kolejne inwestycje w Trójmieście.