Uwielbiany burger Grand Deluxe Spicy Avocado powraca do MAX Premium Burgers

19.05.2022 08:13 (Zaktualizowano 19.05.2022 08:17)

Uwielbiany burger Grand Deluxe Spicy Avocado powraca do MAX Premium Burgers

Uwielbiany burger Grand Deluxe Spicy Avocado powraca do MAX Premium Burgers

Grand Deluxe Spicy Avocado to burger inspirowany klimatem Kalifornii. Został stworzony na bazie awokado, piklowanej   czerwonej  cebuli, papryczki jalapeño i sosu śmietanowo-cebulowego, a wszystko zamknięte w klasycznej bułce. Goście mogą wybierać między czterema wariantami: wołowiną, serem halloumi, kurczakiem oraz Plant Beef, wielokrotnie nagradzanym szwedzkim burgerem roślinnym.

Na wiosnę i lato powraca uwielbiany przez fanów Grand Deluxe Spicy Avocado. Jego zawartość to doskonale dobrane składniki, które zapewnią bogatą ucztę smaków.

Spicy Avocado jest jednym z moich ulubionych dań. Smaki burgera są wyjątkowo zbalansowane, dzięki połączeniu ostrych jalapeños, kwaskowej nuty piklowanej czerwonej cebuli i kremowego sosu śmietanowo-cebulowego. Podsumowując, jest to idealny burger na wiosnę i lato, mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX Burgers.

Burgery powracają w towarzystwie dodatkowych nowości. Już teraz goście restauracji będą mieli szansę wypróbować Shake Premium Mango – pyszny koktajl mleczny z dżemem mango z kawałkami owoców, z dodatkiem cukierków o smaku ananasowym i bitej śmietany. W ofercie będą także Serki Mozzarella- chrupiące paluszki nadziewane serem mozzarella i Frytki z sosem śmietanowo-cebulowym.

Stawiamy na nowe i ekscytujące smaki. Kiedy wspólnie z zespołem rozpoczęliśmy nasze poszukiwania, szybko zakochaliśmy się w połączeniu bitej śmietany i słodkiego owocowego mango. Rezultatem jest dosłownie lato w kubku, czyli Premium Shake, mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX Burgers.

Grand Deluxe Spicy Avocado i Shake Premium Mango są dostępne w restauracjach MAX Premium Burgers od 19 maja.

W 2019 roku MAX wprowadził na rynek własny burger roślinny- Delifresh Plant Beef, który otrzymał nagrodę Quality Innovation Award 2020. Nagroda ma na celu wyróżnianie wysokiej jakości połączonej z innowacjami. Dzięki Delifresh Plant Beef, który wyglada i smakuje jak mięso, ale jest na bazie roślin, firma MAX osiągnęła 1100% wzrostu sprzedaży burgerów przyjaznych dla klimatu w ciągu ostatnich czterech lat.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj: https://www.maxburgers.com/about-max/news/news-and-press-releases/max-burgers-plant-based-burger-crowned-winner-in-the-quality-innovation-award-2020/.