Zrównoważony rozwój

MAX Burgers chce, by świat stał się choć odrobinę lepszy, nie tylko poprzez serwowanie smacznych burgerów, lecz także działając na rzecz społeczności.

MAX to nie tylko szwedzka, ale być może nawet europejska, najstarsza istniejąca sieć restauracji serwujących burgery. Od samego początku działalności jesteśmy firmą rodzinną i planujemy nią pozostać jeszcze przez co najmniej cztery kolejne pokolenia. Nasze plany związane z rozwojem menu i serowaniem jedzenia naszym gościom są także długoterminowe.

Z globalnej perspektywy MAX to mała sieć. Jednak naszym celem nie jest bycie największym. Naszą największą ambicją jest być najlepszym dla naszych gości i dla świata. Nie tylko poprzez serwowanie smacznych burgerów, ale także optymalizując nasze zyski i maksymalizując nasze wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Działamy w sposób odpowiedzialny i pragniemy być częścią zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy stać się modelowym przykładem takiego działania dla całej branży. Ocieplenie klimatu i problemy dotyczące środowiska naturalnego to problem współczesnego świata. MAX jest częścią tego problemu, więc musimy zrobić wszystko aby stać się także częścią rozwiązania. Nieustannie pracujemy nad tworzeniem nowych rozwiązań w czterech obszarach tematycznych: Zdrowie, Uczciwość, Środowisko i Zaangażowanie.