„Zrobiliśmy to lepiej”: wprowadziliśmy Burgera Rywala, a Wy go pokochaliście!

15 listopada 2023 rzuciliśmy smakowe wyzwanie i wprowadziliśmy do polskich restauracji nowość – Burgera Rywala. Rywal na początku dostępny był w 3 odsłonach: z wołowiną, wołowiną i bekonem, a także w wersji wegetariańskiej z roślinnym Plant Beef. W styczniu 2024 postanowiliśmy pójść dwa kroki dalej i rozszerzyliśmy ofertę o dwie kolejne wersje: Crispy Chicken oraz roślinną Crispy Supreme.

Nasz burger przekonał Was nie tylko smakiem i rozmiarem, ale także wysoką jakością składników. Tym, który zasługuje na szczególną uwagę jest lingonberry – szwedzka borówka brusznica, znajdująca się w każdej z pięciu wersji Rywala w postaci autorskiego sosu z dipem BBQ. W burgerze – niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wariant mięsny czy roślinny– znajdziemy smażony ser, ser cheddar, czerwoną cebulę, sałatę i sos kreolski, wszystko zamknięte w naszej autorskiej bułce Frisco.

Burger Rywala jest jednym z naszych największych i najbardziej premium burgerów. Jest duży, sycący i baaardzo satysfakcjonujący, niezależnie od wybieranej wersji.

Dostępny jest we wszystkich naszych restauracjach w Polsce, gdzie macie dodatkowo możliwość składania zamówień za pośrednictwem aplikacji MAX Express, strony internetowej oraz naszych parterów delivery.

Zapraszamy!