Nowa oferta śniadaniowa

Śniadaniowa oferta w MAX Premium Burgers to świetny pomysł na szybkie śniadanie w drodze. Spróbujcie wybornych muffinów, śniadaniowych burgerów, tostów czy też wrapów, w kilku wersjach smakowych. Śniadania serwowane są codziennie do godziny 10:30, w wybranych restauracjach*.

W ofercie śniadaniowej MAX Premium Burgers znajdziesz trzy różne Morning Wraps, dwa burgery Early Burgers, 5 muffinów Muffin ‚n’Egg oraz dwa tosty Cheesy Toast. Wszystkie pozycje można zamówić oddzielnie lub w opcji Combo, czyli w zestawie
z małą kawą. 

W wybranych restauracjach MAX Premium Burgers możesz cieszyć się pysznym śniadaniem od wczesnych godzin porannych. Posiłki są skomponowane w taki sposób, abyście mogli dokonać wyboru pomiędzy opcją mięsną lub bezmięsną. 

Zamówienia można realizować na miejscu, na wynos, za pomocą aplikacji lub też w wygodny sposób za pomocą punktu Drive-Thru. Na zwolenników tego ostatniego rozwiązania, czekają dodatkowe zniżki – za naklejkę Drive Thru Club, którą można uzyskać w okienku, otrzymacie każdorazowo 10% zniżki. 

*Śniadania dostępne są w restauracjach: Warszawa Wilanów, Warszawa Łomianki, Warszawa Annopol, Świętochłowice, Tychy, Wrocław Wroclavia, Łodź, Olsztyn.