Nowa oferta śniadaniowa

MAX Premium Burgers odświeża ofertę śniadaniową wprowadzając do menu nowe propozycje. Szwedzka sieć restauracji zaprezentowała aż 15 nowych pozycji, wśród których znajdziemy muffiny, ciabatty, tosty czy też wrapy. Śniadania serwowane są codziennie do godziny 10:30, w wybranych restauracjach sieci. 

W ofercie śniadaniowej MAX Premium Burgers znajdziemy teraz trzy różne Morning Wraps, dwa burgery Early Burgers, 5 muffinów Muffin ‚n’Egg, 3 rodzaje ciabatty Ciabatta Roll oraz dwa tosty Cheesy Toast. Wszystkie pozycje można zamówić oddzielnie lub w opcji Combo, w zestawie z małą kawą. 

W związku z poszerzeniem i odświeżeniem oferty śniadaniowej, MAX zmienił godziny otwarcia swoich restauracji, tak aby goście mogli cieszyć się pysznym śniadaniem od wczesnych godzin porannych. Posiłki są skomponowane w taki sposób, aby goście restauracji mogli dokonać wyboru pomiędzy opcją mięsną lub bezmięsną. 

Śniadania w MAX Premium Burgers to oferta dostępna we wszystkich restauracjach na mapie Polski, z wyjątkiem warszawskiej Arkadii. Posiłki z menu dostępne są od godzin otwarcia do 10:30. Zamówienia można realizować na miejscu, na wynos, za pomocą aplikacji lub też w wygodny sposób za pomocą punktu Drive-Thru. Na zwolenników tego ostatniego rozwiązania, czekają dodatkowe zniżki – za naklejkę Drive Thru Club, którą można uzyskać w okienku, otrzymamy każdorazowo 10% zniżki.