Czekoladowy Shake Premium zwyciężył w teście smaku!

MAX Premium Burgers, zwyciężył w kolejnym teście smaku przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą Kantar Polska. Czekoladowy Shake Premium z MAX-a został wybrany przez połowę respondentów!

Celem badania typu ślepy test smaku było wybranie najlepszego shake’a o smaku czekoladowym spośród propozycji popularnych restauracji typu fast food. Respondentom w neutralnych warunkach serwowane były 3 shake’i w losowej kolejności, następnie proszono ich o wskazanie najlepszego produktu i uzasadnienie swojego wyboru. Wyniki pokazały, że aż 50% badanych wybrało Shake’a Premium z MAX Premium Burgers. Shake o smaku czekoladowym sieci McDonald ’s i Shake Deluxe Czekolada z KFC, zdobyły kolejno po 25% głosów.

Respondenci w wypowiedziach zwracali uwagę na wyraźny czekoladowy smak: "Kawałki czekolady były wyczuwalne i bardzo dobre, najbardziej czekoladowy. Pierwszy raz się z takim spotkałem"; "Najbardziej intensywny smak, kremowa konsystencja, drobinki czekolady"; "Nie był za słodki. Na plus, że ma kawałki czekolady. Smakował najbardziej prawdziwą czekoladą i była bita śmietana"; "Najbardziej naturalny".

Badanie metodą ślepego testu zrealizowane zostało w maju 2019 roku we Wrocławiu na próbie 150 konsumentów.

Oprócz czekoladowego Shake’a, w ofercie są jeszcze trzy inne smaki: waniliowy z prawdziwą wanilią, truskawkowy z kawałkami truskawek oraz o smaku karmelowego espresso z kawą espresso i sosem karmelowym. Wszystkie są robione ręcznie i serwowane przez cały dzień, również w czasie oferty śniadaniowej.