DRIVE THRU Club

Odwiedź naszą restaurację na Drive i odbierz naklejkę DRIVE THRU Club, która umieszczona na szybie samochodu upoważnia do uzyskania 10% zniżki na całe zamówienie każdorazowo w dowolnym MAX z linią Drive w Polsce. 

 

Warunkiem udzielenia zniżki jest powołanie się na uczestnictwo w DRIVE THRU Club w momencie składania zamówienia na linii Drive oraz posiadanie naklejki umieszczonej w widocznym miejscu. 

Rabat obejmuje wszystkie produkty dostępne w stacjonarnych restauracjach MAX Premium Burgers z linią Drive w całym kraju w chwili skorzystania z rabatu (w aktualnej ofercie) z wyłączeniem alkoholu i nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. 

Zniżka uprawnia do zakupu dowolnej liczby produktów nią objętych w czasie jednej transakcji po cenie obniżonej (w odniesieniu do każdego z produktów) o kwotę odpowiadającą 10% ceny detalicznej netto oferowanej na dzień skorzystania z rabatu. W przypadku braku możliwości sprzedaży, któregokolwiek z produktów objętych niniejszą promocją, osobie uprawnionej do uzyskania rabatu nie przysługuje prawo do otrzymania jakiegokolwiek zastępczego świadczenia.

Niniejsza promocja jest ważna do odwołania.