WSZYSTKO, CO ROBIMY LEPIEJ: WCZORAJ, DZISIAJ I JUTRO

Odkąd rozpoczęliśmy działalność w szwedzkiej miejscowości Gällivare w 1968 roku, każdego dnia staramy się być lepsi w tym, co robimy. Rok po roku. Chcemy, aby każdy nasz krok był we właściwym kierunku, a naszym stałym nadrzędnym celem jest to, by jedzenie, które serwujemy było coraz lepsze, i dla Ciebie, i dla naszej planety. Jeśli jednocześnie zainspirujemy naszych konkurentów do robienia tego samego, wszyscy będziemy zwycięzcami.

Jako pierwsi w Europie mieliśmy Drive Thru, nasz szef kuchni zmienił pracodawcę z króla Szwecji Karola XVI Gustawa na MAX, i codziennie serwujemy zielone burgery, które nie idą na kompromis w kwestii smaku czy wpływu na klimat. Czy wiesz na przykład, że wybierając jeden z naszych zielonych burgerów możesz zmniejszyć wpływ swojego posiłku na klimat nawet o 90% w porównaniu do zwykłego burgera mięsnego? To tylko niektóre efekty naszych starań. A będzie więcej.

Więcej o naszej nieustającej podróży możesz przeczytać tutaj, a o tym, jak pracujemy w sposób zrównoważony tutaj

Ale ostateczny rezultat wszystkiego, co robimy, zarówno dla doznań smakowych, jak i dla bardziej zrównoważonego świata, znajdziesz zawsze w naszym menu. Więc dlaczego by nie zamówić ulubionego burgera w aplikacji już dziś? – możesz w niej też wybrać, czy w swoim burgerze chcesz coś zmienić i gdzie mamy go podać.

Smacznego!

Pobierz aplikację tutaj