MAX zaprasza na Crunchy Nacho - burgery w stylu meksykańskim.

21.10.2021 09:07 (Zaktualizowano 21.10.2021 09:08)

MAX Premium Burgers kontynuuje podróż po smakach świata. 
Od dziś w ofercie sieci Crunchy Nacho - burgery w stylu meksykańskim

Szwedzka sieć restauracji w ciągu ponad czterech lat obecności w Polsce przyzwyczaiła gości do bogatej oferty dopasowanej pod różne gusta i apetyty. Królują w niej okresowo zmieniane burgery największego rozmiaru - Grand Deluxe. 21 października w menu debiutuje Crunchy Nacho.

Nowy burger to ujęte w dwie miękkie bułki bogactwo meksykańskich smaków: z gęstą salsą własnej receptury, przyprawą taco, pikantnym majonezem jalapeño i chrupiącymi nachosami serowymi. Kompozycji smakowej dopełnia cheddar, pomidor, chrupiąca sałata lodowa i marynowana czerwona cebula.

Jak zawsze w przypadku MAXa nowy burger występuje w kilku równorzędnych wersjach proteinowych. Oprócz wołowiny mamy dwie opcje wegetariańskie: z serem halloumi oraz z Delifresh Plant Beef – oryginalnym pomysłem MAXa na roślinną porcję białka doskonale imitującą mięso.

Nowym burgerom towarzyszą Frytki z sosem kreolskim, podawane z posiekaną papryczką jalapeño, czerwoną cebulą, sosami serowym i kreolskim. Miłośników meksykańskich smaków ucieszy zapewne też to, że w ofercie pojawiły się dwa nowe sosy: majonez jalapeño i salsa wg. receptury MAXa.