Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: kontakt-info@maxpremiumburgers.pl

16.05.2024: Spróbuj MAXymalnie smacznych nowości

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć restauracji, znana z innowacyjnego podejścia do branży fast food pod kątem smaku, jakości i działań na rzecz ochrony klimatu, ponownie zaskoczyła gości wprowadzając do oferty nowości w dwóch kategoriach produktowych: sałatki (Green Kale Caesar i Sesame & Ginger) oraz shake’i (Salted Caramel & Popcorn i Green Apple & Poppin’ Candy). Produkty są już dostępne we wszystkich 24 restauracjach sieci w Polsce.

21.03.2024: MAX stawia kolejne wyzwanie konkurencji i wprowadza burgera BIG Classic

Po sukcesie Burgera Rywala, szwedzka sieć restauracji rzuca kolejne wyzwanie branży fast food w ramach kampanii „Robimy to lepiej” i wprowadza własną interpretację jednego z najbardziej znanych, podwójnych burgerów. BIG Classic jest dostępny w ofercie od 21 marca br. (czwartek) w trzech wersjach – z wołowiną, wołowiną i bekonem oraz w wersji wegetariańskiej, z roślinnym Plant Beef.

18.03.2024: Secret Burger od MAX Premium Burgers

Secret Burger od MAX Premium Burgers dostępny w aplikacjach Glovo i Uber Eats w dwóch lokalizacjach w Warszawie

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć restauracji fast food wprowadza do swojego menu kolejnego nowego burgera! Co więcej, wszyscy miłośnicy MAX-a będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować tę nowość przedpremierowo. W jaki sposób? Zamawiając burgera za pomocą aplikacji dwóch partnerów dostawy: Glovo i Uber Eats z restauracji MAX zlokalizowanych w Złotych Tarasach i Wilanowie. Goście biorący udział w tym projekcie nie znają smaku ani rozmiaru burgera, dopóki nie otrzymają zamówienia.

11.01.2024: MAX Premium Burgers nie zwalnia tempa – dwie nowe wersje Burgera Rywala

Po ogromnym sukcesie Rywala, szwedzka sieć restauracji wprowadza na rynek dwie nowe wersje popularnego burgera. Już 11 stycznia br., we wszystkich restauracjach MAX w Polsce pojawi się Rywal Crispy Chicken z kurczakiem oraz Rywal Crispy Supreme z roślinnym kotletem.

04.01.2024: Sprawdź oferty NA MAXA!

Styczniowe promocje w aplikacji sieci MAX Premium Burgers wystartowały

 

08.12.2023: Wkręć się na MAXA!

MAX Premium Burgers wraz z Coca-Cola Polska łączą siły i organizują loterię, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Nagroda główna to voucher na wyjazd o wartości 10 000 zł, nagroda tygodnia to wyjazd o wartości 4 000 zł oraz karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracjach szwedzkiej sieci w całej Polsce.

15.11.2023: „Zrobiliśmy to lepiej”: MAX Premium Burgers wprowadza Burgera Rywala do polskich restauracji

15 listopada br. szwedzka sieć MAX Premium Burgers rzuca smakowe wyzwanie i wprowadza do polskich restauracji nowość – Burgera Rywala. Rywal dostępny będzie w 3 odsłonach: z wołowiną, wołowiną i bekonem, a także w wersji wegetariańskiej z roślinnym Plant Beef i ma skraść serca obecnych oraz nowych fanów sieci w Polsce.

06.09.2023: Czy Polacy wolą burgery bez czerwonego mięsa?

MAX Premium Burgers opublikował swój raport na temat zrównoważonego rozwoju za 2022 rok1. Udział opakowań z materiałów odnawialnych wykorzystywanych przy produkcji w restauracji wzrósł do 94%. W Danii udało się osiągnąć cel, co drugi burger sprzedawany w MAX nie zawierał czerwonego mięsa. W Szwecji, Norwegii i Polsce brakuje do tego zaledwie kilku punktów procentowych.

 

 

22.08.2023: Co trzeci Polak chciałby jeść bardziej roślinnie, ale nie potrafi przyrządzać smacznych dań bez mięsa

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy IQS na zlecenie MAX Premium Burgers1, Polacy coraz częściej planują całkowicie wyeliminować mięso ze swojej diety. Co czwarta Polka i prawie co piąty Polak chce dokonać tej zmiany w ciągu najbliższych 2-3 lat. Hamują ich przed tym nie tylko nawyki żywieniowe wyniesione z domów, ale przede wszystkim brak pomysłów samodzielnego przyrządzania smacznych, roślinnych posiłków.

24.07.2023: Spicy Avocado – pikantnie dobry powrót w MAX Premium Burgers!

Do MAX Premium Burgers powraca Spicy Avocado – zainspirowane kalifornijskim słońcem burgerowe propozycje, które sprawią, że lato nad Wisłą będzie jeszcze bardziej gorące. Nowe sezonowe menu wykorzystuje kilka wariantów białek, dając możliwość wyboru tego, co każdy lubi najbardziej!