Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: kontakt-info@maxpremiumburgers.pl

21.03.2024: MAX stawia kolejne wyzwanie konkurencji i wprowadza burgera BIG Classic

Po sukcesie Burgera Rywala, szwedzka sieć restauracji rzuca kolejne wyzwanie branży fast food w ramach kampanii „Robimy to lepiej” i wprowadza własną interpretację jednego z najbardziej znanych, podwójnych burgerów. BIG Classic jest dostępny w ofercie od 21 marca br. (czwartek) w trzech wersjach – z wołowiną, wołowiną i bekonem oraz w wersji wegetariańskiej, z roślinnym Plant Beef.

18.03.2024: Secret Burger od MAX Premium Burgers

Secret Burger od MAX Premium Burgers dostępny w aplikacjach Glovo i Uber Eats w dwóch lokalizacjach w Warszawie

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć restauracji fast food wprowadza do swojego menu kolejnego nowego burgera! Co więcej, wszyscy miłośnicy MAX-a będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować tę nowość przedpremierowo. W jaki sposób? Zamawiając burgera za pomocą aplikacji dwóch partnerów dostawy: Glovo i Uber Eats z restauracji MAX zlokalizowanych w Złotych Tarasach i Wilanowie. Goście biorący udział w tym projekcie nie znają smaku ani rozmiaru burgera, dopóki nie otrzymają zamówienia.

11.01.2024: MAX Premium Burgers nie zwalnia tempa – dwie nowe wersje Burgera Rywala

Po ogromnym sukcesie Rywala, szwedzka sieć restauracji wprowadza na rynek dwie nowe wersje popularnego burgera. Już 11 stycznia br., we wszystkich restauracjach MAX w Polsce pojawi się Rywal Crispy Chicken z kurczakiem oraz Rywal Crispy Supreme z roślinnym kotletem.

04.01.2024: Sprawdź oferty NA MAXA!

Styczniowe promocje w aplikacji sieci MAX Premium Burgers wystartowały

 

08.12.2023: Wkręć się na MAXA!

MAX Premium Burgers wraz z Coca-Cola Polska łączą siły i organizują loterię, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Nagroda główna to voucher na wyjazd o wartości 10 000 zł, nagroda tygodnia to wyjazd o wartości 4 000 zł oraz karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracjach szwedzkiej sieci w całej Polsce.

15.11.2023: „Zrobiliśmy to lepiej”: MAX Premium Burgers wprowadza Burgera Rywala do polskich restauracji

15 listopada br. szwedzka sieć MAX Premium Burgers rzuca smakowe wyzwanie i wprowadza do polskich restauracji nowość – Burgera Rywala. Rywal dostępny będzie w 3 odsłonach: z wołowiną, wołowiną i bekonem, a także w wersji wegetariańskiej z roślinnym Plant Beef i ma skraść serca obecnych oraz nowych fanów sieci w Polsce.

06.09.2023: Czy Polacy wolą burgery bez czerwonego mięsa?

MAX Premium Burgers opublikował swój raport na temat zrównoważonego rozwoju za 2022 rok1. Udział opakowań z materiałów odnawialnych wykorzystywanych przy produkcji w restauracji wzrósł do 94%. W Danii udało się osiągnąć cel, co drugi burger sprzedawany w MAX nie zawierał czerwonego mięsa. W Szwecji, Norwegii i Polsce brakuje do tego zaledwie kilku punktów procentowych.

 

 

22.08.2023: Co trzeci Polak chciałby jeść bardziej roślinnie, ale nie potrafi przyrządzać smacznych dań bez mięsa

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy IQS na zlecenie MAX Premium Burgers1, Polacy coraz częściej planują całkowicie wyeliminować mięso ze swojej diety. Co czwarta Polka i prawie co piąty Polak chce dokonać tej zmiany w ciągu najbliższych 2-3 lat. Hamują ich przed tym nie tylko nawyki żywieniowe wyniesione z domów, ale przede wszystkim brak pomysłów samodzielnego przyrządzania smacznych, roślinnych posiłków.

24.07.2023: Spicy Avocado – pikantnie dobry powrót w MAX Premium Burgers!

Do MAX Premium Burgers powraca Spicy Avocado – zainspirowane kalifornijskim słońcem burgerowe propozycje, które sprawią, że lato nad Wisłą będzie jeszcze bardziej gorące. Nowe sezonowe menu wykorzystuje kilka wariantów białek, dając możliwość wyboru tego, co każdy lubi najbardziej!

14.07.2023: Owocowe, orzeźwiające smoothies i jagodowy shake w najnowszej ofercie MAX Premium Burgers

Kalendarzowe lato oznacza wysokie temperatury, a wraz z nimi sezon na orzeźwiające, zimne napoje. MAX Premium Burgers przychodzi z pomocą, bo w najnowszej ofercie Supreme Green mamy do wyboru trzy owocowe „Premium Smoothies” i nowego Crispy Blueberry Pie Premium Shake’a. Najlepiej smakują w połączeniu z muzycznymi playlistami MAX’a dostępnymi na Spotify.