O MAX

Firma MAX została założona w 1968 r. Od 50 lat mamy jeden, niezmienny cel - serwować najsmaczniejsze burgery ze składników najwyższej jakości. Burgery to nasza pasja! Nieustannie szukamy nowych kompozycji. Nasze burgery przygotowujemy na Twoje zamówienie, żeby smakowały najlepiej.

Zrównoważony rozwój

MAX Burgers jest szwedzką firmą rodzinną, która ma przetrwać pokolenia. Działamy w sposób zrównoważony i pragniemy być częścią zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy stać się modelowym przykładem dla branży. Dostrzegając potencjał każdej jednostki, chcemy być społecznie odpowiedzialni uzupełniając nasze kompleksowe inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

Międzynarodowa ekspansja

Świat docenił koncept MAX Burgers. Firmy i przedsiębiorcy z całego globu chcą poznać możliwości otwarcia restauracji wraz z nami. 11 maja 2011 r., w Norwegii otwarto pierwszy lokal poza granicami Szwecji. Obecnie sieć jest obecna w ponad 150 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Polski. W 2019 r. kolejne lokale zostaną otwarte w Skandynawii oraz na nowych rynkach, w Polsce i na Bliskim Wschodzie.