Owocowe, orzeźwiające smoothies i jagodowy shake

14.07.2023 05:00 (Zaktualizowano 08.08.2023 06:08)

Kalendarzowe lato oznacza wysokie temperatury, a wraz z nimi sezon na orzeźwiające, zimne napoje. MAX Premium Burgers przychodzi z pomocą, bo w najnowszej ofercie Supreme Green mamy do wyboru trzy owocowe „Premium Smoothies” i nowego Crispy Blueberry Pie Premium Shake’a. Najlepiej smakują w połączeniu z muzycznymi playlistami MAX’a dostępnymi na Spotify.

Trzy razy na TAK

W składzie nowych smoothies mamy tylko trzy składniki: owoce, sok jabłkowy i lód. Na orzeźwienie MAX Premium Burgers proponuje nam trzy smaki i jednocześnie kolory smoothies: czerwony, czyli połączenie truskawki, bananów i jagód, żółty,  z mango i marakują oraz zielony, gdzie możemy spróbować mixu awokado, szpinaku i mango. Idąc za tropem kolorystycznych wyborów, MAX przygotował trzy playlisty na Spotify, gdzie smaki smoothies reprezentują różne rodzaje muzyki. W ten sposób powstały trzy playlisty: czerwona, czyli składanka romantyczna, żółta, składająca się w całości z energetycznych kawałków oraz zielona , która przeniesie nas w spokojne i relaksujące miejsce.

-Lato to czas owoców!  Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty Supreme Green orzeźwiających napojów z jagodami czy truskawkami, na które trwa obecnie sezon. Staramy się rozszerzać nasze menu i zaskakiwać gości nowościami. Nasze nowe smoothie są na prawdę smaczne i orzeźwiające. Co słyszymy również od naszych gości! Z pewnością będą przyjemnym ochłodzeniem w gorące, wakacyjne dni – opowiada Jonas Mårtensson, Szef Kuchni MAX Premium Burgers.

Smoothie to nie wszystko

Poza nowymi, orzeźwiającymi napojami, nowością jest także shake “Crispy Blueberry Pie” z jagodami, dżemem i chrupiącymi ciasteczkami. Swoją konsystencją przypomina lody i cieszy się obecnie dużą popularnością we wszystkich restauracjach MAX Premium Burgers w Polsce. Jest częścią oferty Supreme Green, czyli zielonego menu, gdzie dostępne są także 2 nowe opcje białka – Crispy Supreme na bazie strączków oraz Real Green na bazie fasoli mung. W ofercie znajdziemy między innymi Crispy Supreme Buffalo, Plant Beef Cheddar ‘n’ Chili lub DeliVeryCheezy Crispy Supreme.

MAX Premium Burgers dokłada starań, aby wybór roślinnych burgerów nie musiał być przewidywalny, a za smakiem stała najwyższa jakość produktów. Szwedzkiej firmie zależy na tym, żeby zielone menu stało się pierwszym wyborem gości, a przepisem na ten sukces ma być holistyczne podejście firmy do zrównoważonego rozwoju. W te działania wpisuje się także wybór sezonowych, lokalnie dostępnych