Sezonowe nowości! Nowy burger Korean BBQ ze świeżą kolendrą dostępny w MAX Premium Burgers!

12.01.2023 00:00 (Zaktualizowano 12.01.2023 13:16)

Burgery nieustannie pną się w górę w rankingach najpopularniejszych dań, a Polacy otwierają się na nowe smaki i przygody kulinarne. W MAX Premium Burgers rok rozpoczyna się nowościami i wprowadza do menu nowego burgera - Korean BBQ! To nowa sezonowa propozycja, w której znajdziemy świeżą kolendrę i aromatyczny słodko-kwaśny sos. Wraz z burgerem pojawi się jeszcze jedna nowość – Premium Shake Crispy Apple Pie!

Korean BBQ. Azjatyckie inspiracje i świeża kolendra!

Kuchnia azjatycka to bogactwo kolorów na talerzu, a także oryginalny smak, za który odpowiadają starannie dobrane zioła i przyprawy. W Korean BBQ znajdziemy dodatek świeżej kolendry i słodko-kwaśnego sosu, które razem gwarantują niepowtarzalny, orientalny smak. To propozycja pobudzająca zmysły i przywołująca na myśl dalekie podróże.

Korean BBQ to nowy burger z linii największych burgerów Grand Deluxe. Pomiędzy chrupiącą bułką Frisco znajdziemy ser cheddar (poza wersją z halloumi), krążki cebuli, majonez, pikle i sałatę lodową. Jak zawsze, tak samo i teraz, MAX proponuje aż 4 wersje do wyboru: wołowinę, roślinny Plant Beef, kurczak i ser halloumi.  

- Tworzenie nowych, nieoczywistych połączeń i szukanie inspiracji w kuchniach świata jest dla nas świetną przygodą. Chcemy, aby wracający do nas goście zawsze znaleźli w naszym menu jakąś nowość, której nie spotkają nigdzie indziej. Królową w Korean BBQ jest świeża kolendra, która dla jednych może być zaskoczeniem, a dla nas to dowód na to, że zawsze stawiamy na wysokiej jakości składniki, które wprowadzają ciekawy twist do kompozycji. Całość zamyka orientalny, słodko-kwaśny sos, który nawiązuje do kuchni koreańskiej. Jak zawsze, ważne jest dla nas to, aby każdy znalazł w naszym menu coś dla siebie, dlatego przygotowaliśmy opcje z kurczakiem lub wołowiną, a dla wegetarian uwielbiany roślinny Plant Beef lub ser halloumi  – mówi Jonas Mårtensson szef kuchni MAX.

Jeżeli burger to dla nas za mało, możemy sięgnąć również po dodatkowe produkty sezonowe w postaci chrupiących mozzarella sticks lub skusić się na koreański sos BBQ w wersji solo. Dodatkowo w menu pojawił się Premium Shake Crispy Apple Pie. To wyśmienity shake z dżemem jabłkowym z cynamonem, z dodatkiem ciasteczek i bitą śmietaną. A początek roku to także powroty, ponieważ do sprzedaży wracają długo wyczekiwane frytki z batatów.

Nowe menu i sezonowe nowości będą dostępne w każdej restauracji MAX w Polsce już od 12 stycznia.