Spicy Avocado

24.07.2023 05:00 (Zaktualizowano 08.08.2023 06:08)

Do MAX Premium Burgers powraca Spicy Avocado – zainspirowane kalifornijskim słońcem burgerowe propozycje, które sprawią, że lato nad Wisłą będzie jeszcze bardziej gorące. Nowe sezonowe menu wykorzystuje kilka wariantów białek, dając możliwość wyboru tego, co każdy lubi najbardziej!

Hot summer Burgers

Spicy Avocado to największe burgery z serii Grand Deluxe z kawałkami awokado, papryczkami jalapeño, serem cheddar (poza wariantem z serem halloumi), pomidorem, piklowaną czerwoną cebulą i sosem śmietanowo-cebulowym. Dla smakoszy awokado mamy aż pięć wariantów: Spicy Avocado Beef z polską wołowiną, Spicy Avocado Halloumi z serem halloumi, Spicy Avocado Grand Chicken z chrupiącym kurczakiem, a także: Spicy Avocado z roślinnym Plant Beef i Spicy Avocado Crispy Supreme na bazie strączków. Miłośnicy frytek również znajdą coś dla siebie, bo w ofercie dostępne są nowe Sourcream ‘n’ Onion Fries.

Chcemy, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i trafiała w gusta możliwie najszerszej grupy naszych gości. Inspirując się smakami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych ponownie wprowadzamy ofertę Spicy Avocado, która zaskakuje niestandardowymi połączeniami i wyśmienitym smakami. Ci, którzy znają i odwiedzają nas  już od jakiegoś czasu znają tę propozycję,  bo Spicy Avocado to wielki powrót! Myśląc o smaku nie zapominamy też o naszej planecie, bo w tym wariancie mamy aż trzy opcje wegetariańskie – dodaje Jonas Mårtensson, Szef Kuchni MAX Premium Burgers.

Dla Planety

Wariant Spicy Avocado Crispy Supreme to nowa proteina na bazie strączków, która jest częścią oferty Supreme Green, gdzie każda pozycja w menu została stworzona z myślą o środowisku i zmniejszeniu emisji CO2. We wszystkich restauracjach MAX każdy z gości może dokonywać świadomego wyboru, bo przy produktach widnieje wartość śladu węglowego, dzięki czemu widać, jaki wpływ na planetę miał wybrany posiłek.

Orzeźwiająco i na zimno

W ofercie Supreme Green znajdziemy także trzy rodzaje smoothies, składające się z owoców i soku jabłkowego. Idealne napoje na orzeźwienie dostępne są w trzech wersjach smakowych – czerwony, czyli połączenie truskawki, bananów i jagód, żółty, z mango i marakują oraz zielony, gdzie możemy spróbować miksu awokado, szpinaku i mango. Poza nowymi, orzeźwiającymi napojami, nowością jest także Premium Shake Blueberry Pie z jagodami, dżemem i chrupiącymi ciasteczkami.

W aplikacji łatwiej i taniej

Wakacje to sezon wyjazdowy, dlatego MAX Premium Burgers pomyślał o tych, którzy chcą zamówić swoje ulubione opcje, korzystając z telefonu. W aplikacji MAX Premium Burgers można zamówić swój posiłek
i odebrać go w wybranej restauracji o wybranej porze (zarówno do restauracji najbliżej Ciebie, ale także na wynos). W zakładce NA MAXA! znajdziesz najbardziej korzystne cenowo oferty i ciekawe promocje, także nowości. Nowe produkty są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży MAX (w restauracjach, na linii Drive Thru, w zamówieniach online na maxorder.pl i aplikacji) oraz u partnerów prowadzących dostawy.