Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: biuro.prasowe@maxpremiumburgers.pl

28.11.2019: Delifresh Plant Beef

Szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers wprowadza przełomowy produkt bezmięsny – Delifresh Plant Beef – którego autorska receptura została opracowana przez szefa kuchni Jonasa Mårtenssona. Unikalna kompozycja sprawia, że choć na bazie białka roślinnego, Delifresh Plant Beef wygląda i smakuje jak mięso. To kolejny ważny krok na drodze do ograniczenia wpływu sieci na klimat, jednak bez straty na jakości i smaku oferowanych produktów.

15.10.2019: MAX zmniejsza zuzycie plastiku

Szwedzka sieć restauracji wprowadza papierowe słomki we wszystkich restauracjach w Polsce. Wkrótce do swoich zamówień konsumenci otrzymają także drewniane mieszadełka. Jest to naturalny krok dla marki, biorąc pod uwagę, że MAX jako pierwsza sieć restauracji na świecie oznacza produkty w menu wartością śladu węglowego oraz redukuje więcej gazów cieplarnianych niż emituje.

03.10.2019: ONZ docenia MAX Burgers

26 września ONZ ogłosiła, że szwedzka rodzinna firma MAX Burgers jest jednym ze zwycięzców w tegorocznej edycji UN Global Climate Action Award i jedyną europejską firmą wyróżnioną w kategorii „Go Climate Neutral Now”. MAX został wyróżniony za działania na rzecz ochrony środowiska, które są stawiane za wzór rozwiązań dla innych firm.

08.08.2019: Pierwsza restauracja w Poznaniu

Już 14 sierpnia Poznaniacy będą mogli zasmakować szwedzkich burgerów. Tego dnia, o godz. 10:00 przy ulicy Hetmańskiej 82a otworzy się pierwsza w Poznaniu restauracja MAX Premium Burgers. Wszyscy ciekawi wyjątkowego menu skandynawskiej sieci będą mogli wybierać zarówno spośród szerokiej oferty klasycznych, wegetariańskich, jak i wegańskich opcji.

13.06.2019: MAX Premium Burgers zwycięzcą w teście smaku!

Szwedzka sieć restauracji, MAX Premium Burgers, zwyciężyła w kolejnym teście smaku przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą Kantar Polska. Czekoladowy Shake Premium z MAX-a został wybrany przez aż połowę respondentów! Co pozwoliło pokonać konkurencję?

27.03.2019: MAX Premium Burgers wprowadza Menu Śniadaniowe

Już od 1 kwietnia w MAX Premium Burgers będzie można zjeść pyszne i sycące śniadania. W menu znajdziemy klasyczne propozycje z wołowiną i kurczakiem, ale też zupełne nowości m.in. oryginalny burger śniadaniowy, wrapy, wytrawne muffiny, box z wieprzowiną, a także po raz pierwszy w MAX szeroki wybór słodkości.

14.02.2019: Country Manager na Polskę

Jerzy Jakubiak, ekspert branży gastronomicznej i nieruchomości, objął z początkiem roku stanowisko Country Managera na Polskę.

02.11.2018: MAX Premium Burgers nowe restauracje

Czas na restauracje numer 3 i 4! Już niedługo dwa kolejne miasta dołączą do grona rodziny MAX. 20 listopada przypada otwarcie lokalu w Świętochłowicach, zaś 30 listopada otwarcie niecierpliwie wyczekiwanej restauracji w stolicy, która będzie zlokalizowana w nowopowstającym parku handlowym Street Mall Vis à Vis Wilanów.

02.11.2018: MAX Premium Burgers zestaw dla studenta

MAX Premium Burgers wprowadził nową promocję skierowaną wyłącznie do studentów. Po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, specjalny zestaw można kupić już za 11 zł. Do wyboru są aż 3 warianty burgerów (z wołowiną, kurczakiem oraz wegetariański), aby każdy student znalazł coś dla siebie, bez względu na dietę lub preferencje.

18.06.2018: MAX Premium Burgers otwarcie w Gdansku

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers otwiera w Gdańsku kolejną restaurację w Polsce. Już od 27 czerwca mieszkańcy Trójmiasta będą mogli spróbować menu MAX. Na otwarciu pojawi się Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.