Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: kontakt-info@maxpremiumburgers.pl

06.09.2023: Czy Polacy wolą burgery bez czerwonego mięsa?

MAX Premium Burgers opublikował swój raport na temat zrównoważonego rozwoju za 2022 rok1. Udział opakowań z materiałów odnawialnych wykorzystywanych przy produkcji w restauracji wzrósł do 94%. W Danii udało się osiągnąć cel, co drugi burger sprzedawany w MAX nie zawierał czerwonego mięsa. W Szwecji, Norwegii i Polsce brakuje do tego zaledwie kilku punktów procentowych.

 

 

22.08.2023: Co trzeci Polak chciałby jeść bardziej roślinnie, ale nie potrafi przyrządzać smacznych dań bez mięsa

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy IQS na zlecenie MAX Premium Burgers1, Polacy coraz częściej planują całkowicie wyeliminować mięso ze swojej diety. Co czwarta Polka i prawie co piąty Polak chce dokonać tej zmiany w ciągu najbliższych 2-3 lat. Hamują ich przed tym nie tylko nawyki żywieniowe wyniesione z domów, ale przede wszystkim brak pomysłów samodzielnego przyrządzania smacznych, roślinnych posiłków.

24.07.2023: Spicy Avocado – pikantnie dobry powrót w MAX Premium Burgers!

Do MAX Premium Burgers powraca Spicy Avocado – zainspirowane kalifornijskim słońcem burgerowe propozycje, które sprawią, że lato nad Wisłą będzie jeszcze bardziej gorące. Nowe sezonowe menu wykorzystuje kilka wariantów białek, dając możliwość wyboru tego, co każdy lubi najbardziej!

14.07.2023: Owocowe, orzeźwiające smoothies i jagodowy shake w najnowszej ofercie MAX Premium Burgers

Kalendarzowe lato oznacza wysokie temperatury, a wraz z nimi sezon na orzeźwiające, zimne napoje. MAX Premium Burgers przychodzi z pomocą, bo w najnowszej ofercie Supreme Green mamy do wyboru trzy owocowe „Premium Smoothies” i nowego Crispy Blueberry Pie Premium Shake’a. Najlepiej smakują w połączeniu z muzycznymi playlistami MAX’a dostępnymi na Spotify.

05.06.2023: Mural w Katowicach

Mural dobry dla powietrza

31.05.2023: Supreme Green

Teraz wszystko zmienia się na dobre.
Nowa oferta Supreme Green od 16 maja we wszystkich restauracjach MAX Premium Burgers w Polsce.

21.03.2023: Nowe menu śniadaniowe w MAX Premium Burgers!

MAX Premium Burgers odświeża ofertę śniadaniową wprowadzając do menu nowe propozycje. Szwedzka sieć restauracji zaprezentowała aż 15 nowych pozycji, wśród których znajdziemy muffiny, ciabatty, tosty czy też wrapy. Śniadania serwowane są codziennie do godziny 10:30, w wybranych restauracjach sieci.

16.03.2023: MAX Premium Burgers rozszerza swoje menu! Nowy burger Grand Chicken Parmesan!

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers nie zwalnia tempa i otwiera sezon wiosenny z nowością.
Do soczystego i chrupiącego menu Grand Chicken w dołącza Grand Chicken Parmesan. Ta pozycja na stałe zagości w menu MAX i idealnie uzupełni menu z chrupiącym filetem z kurczaka.

01.03.2023: MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim - szwedzka restauracja już otwarta!

Doczekaliśmy się! W Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D została otwarta pierwsza w mieście restauracja MAX Premium Burgers - popularnej, szwedzkiej, marki słynącej z burgerów. - Burgery to nasza pasja, które z dumą serwujemy już od ponad 50 lat - mówi Jerzy Jakubiak, Head of Development w MAX Premium Burgers.

01.02.2023: MAX Premium Burgers na Białołęce – restauracja już otwarta!

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć słynąca z burgerów otworzyła kolejną restaurację! Miłośnicy burgerów, także tych w opcji wege zyskali kolejny punkt na mapie Warszawy. Oficjalne otwarcie odbyło się w środę 1 lutego o godzinie 10:00, podczas którego gości witał Richard Bergfors, CEO MAX.