Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: biuro.prasowe@maxpremiumburgers.pl

28.09.2020: Grilled Onion 'n' Cheese

MAX Premium Burgers otwiera sezon jesiennych nowości cheeseburgerami rozmiaru Grand Deluxe

25.08.2020: Pierwsza restauracja w Babicach

25 sierpnia ruszyła restauracja MAX Premium Burgers w Babicach Nowych. To już czwarty lokal szwedzkiej sieci w aglomeracji warsawskiej i dziesiąty w całej Polsce.

17.06.2020: Pierwsza restauracja w Tychach

17 czerwca ruszyła restauracja MAX Premium Burgers w Tychach. To już drugi lokal szwedzkiej sieci na Śląsku i dziewiąty w całej Polsce.

14.05.2020: Spicy Avocado

Na sezon wiosenno-letni MAX Premium Burgers wprowadza nową linię burgerów. Spicy Avocado to zainspirowane ciepłą i kolorową Kalifornią cztery burgerowe propozycje: z wołowiną, plant beef, serem halloumi i kurczakiem.

06.05.2020: Webordering

Sieć restauracji MAX Premium Burgers wprowadza istotne ułatwienie dla swoich gości. Teraz mogą oni złożyć i opłacić zamówienie na stronie maxorder.pl, po czym odebrać je w restauracji o wybranej przez siebie porze.

15.04.2020: Delivery Cheezy

W restauracjach MAX Premium Burgers pojawiły się burgery z nowej linii DeliVery Cheezy. Ich formuła została opracowana specjalnie z myślą o zakupach na wynos bądź z dostawą.

23.01.2020: Warszawa otwiera się na Maxa - Westfield Arkadia

MAX Premium Burgers otwiera swoją kolejną restauracje w Warszawie. Będzie to już trzeci lokal skandynawskiej sieci w stolicy. Otwarcie lokalu w centrum handlowym Westfield Arkadia odbędzie się 29 stycznia o godzinie 9:00.

14.01.2020: Warszawa otwiera się na Maxa - Złote Tarasy

Już 22 stycznia br. w centrum handlowym Złote Tarasy otwarta zostanie kolejna restauracja Max Premium Burgers. Na wszystkich miłośników skandynawskich burgerów będą czekać bogata oferta dań mięsnych i bezmięsnych. 

28.11.2019: Delifresh Plant Beef

Szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers wprowadza przełomowy produkt bezmięsny – Delifresh Plant Beef – którego autorska receptura została opracowana przez szefa kuchni Jonasa Mårtenssona. Unikalna kompozycja sprawia, że choć na bazie białka roślinnego, Delifresh Plant Beef wygląda i smakuje jak mięso. To kolejny ważny krok na drodze do ograniczenia wpływu sieci na klimat, jednak bez straty na jakości i smaku oferowanych produktów.

15.10.2019: MAX zmniejsza zuzycie plastiku

Szwedzka sieć restauracji wprowadza papierowe słomki we wszystkich restauracjach w Polsce. Wkrótce do swoich zamówień konsumenci otrzymają także drewniane mieszadełka. Jest to naturalny krok dla marki, biorąc pod uwagę, że MAX jako pierwsza sieć restauracji na świecie oznacza produkty w menu wartością śladu węglowego oraz redukuje więcej gazów cieplarnianych niż emituje.