Biuro prasowe

Poznaj najnowsze wiadomości od Maxa - informacje prasowe, zdjęcia oraz informacje skierowane do klientów i mediów.

Skontaktuj się z nami: kontakt-info@maxpremiumburgers.pl

14.07.2023: Owocowe, orzeźwiające smoothies i jagodowy shake w najnowszej ofercie MAX Premium Burgers

Kalendarzowe lato oznacza wysokie temperatury, a wraz z nimi sezon na orzeźwiające, zimne napoje. MAX Premium Burgers przychodzi z pomocą, bo w najnowszej ofercie Supreme Green mamy do wyboru trzy owocowe „Premium Smoothies” i nowego Crispy Blueberry Pie Premium Shake’a. Najlepiej smakują w połączeniu z muzycznymi playlistami MAX’a dostępnymi na Spotify.

05.06.2023: Mural w Katowicach

Mural dobry dla powietrza

31.05.2023: Supreme Green

Teraz wszystko zmienia się na dobre.
Nowa oferta Supreme Green od 16 maja we wszystkich restauracjach MAX Premium Burgers w Polsce.

21.03.2023: Nowe menu śniadaniowe w MAX Premium Burgers!

MAX Premium Burgers odświeża ofertę śniadaniową wprowadzając do menu nowe propozycje. Szwedzka sieć restauracji zaprezentowała aż 15 nowych pozycji, wśród których znajdziemy muffiny, ciabatty, tosty czy też wrapy. Śniadania serwowane są codziennie do godziny 10:30, w wybranych restauracjach sieci.

16.03.2023: MAX Premium Burgers rozszerza swoje menu! Nowy burger Grand Chicken Parmesan!

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers nie zwalnia tempa i otwiera sezon wiosenny z nowością.
Do soczystego i chrupiącego menu Grand Chicken w dołącza Grand Chicken Parmesan. Ta pozycja na stałe zagości w menu MAX i idealnie uzupełni menu z chrupiącym filetem z kurczaka.

01.03.2023: MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim - szwedzka restauracja już otwarta!

Doczekaliśmy się! W Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D została otwarta pierwsza w mieście restauracja MAX Premium Burgers - popularnej, szwedzkiej, marki słynącej z burgerów. - Burgery to nasza pasja, które z dumą serwujemy już od ponad 50 lat - mówi Jerzy Jakubiak, Head of Development w MAX Premium Burgers.

01.02.2023: MAX Premium Burgers na Białołęce – restauracja już otwarta!

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć słynąca z burgerów otworzyła kolejną restaurację! Miłośnicy burgerów, także tych w opcji wege zyskali kolejny punkt na mapie Warszawy. Oficjalne otwarcie odbyło się w środę 1 lutego o godzinie 10:00, podczas którego gości witał Richard Bergfors, CEO MAX.

12.01.2023: Sezonowe nowości! Nowy burger Korean BBQ ze świeżą kolendrą dostępny w MAX Premium Burgers!

Burgery nieustannie pną się w górę w rankingach najpopularniejszych dań, a Polacy otwierają się na nowe smaki i przygody kulinarne. W MAX Premium Burgers rok rozpoczyna się nowościami i wprowadza do menu nowego burgera - Korean BBQ! To nowa sezonowa propozycja, w której znajdziemy świeżą kolendrę i aromatyczny słodko-kwaśny sos. Wraz z burgerem pojawi się jeszcze jedna nowość – Premium Shake Crispy Apple Pie!

14.12.2022: Kolejna restauracja MAX Premium Burgers już otwarta: nowy lokal w Katowicach!

Na gastronomicznej mapie Katowic pojawiła się nowa restauracja szwedzkiej sieci. W środę otwarto drzwi do pierwszej w mieście restauracji MAX Premium Burgers. Wnętrza szybko wypełniły się po brzegi, a zamówieniom nie było końca. Zobacz, gdzie mieści się nowa restauracja w Katowicach!

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach od rozpoczęcia inwestycji, miłośnicy dobrej kuchni mogą zjeść swoje ulubione burgery w restauracji przy ul. Kościuszki 249 (okolice trasy wylotowej w kierunku Mikołowa). Od środy będzie można zjeść na miejscu w nowoczesnym wnętrzu restauracji lub złożyć zamówienie w formie drive-thru.

20.10.2022: Chili BBQ Bearnaise!

To nowa sezonowa propozycja burgerów w ofercie MAX Premium Burgers z ulubionym sosem Szwedów!